Nasza oferta

Prace kamieniarskie

Elewacje kamienne murowane z łupka, granitu, piaskowca.

Elewacje kamienne wentylowane z granitu, piaskowca.

Ogrodzenia z kamienia z łupka, granitu, piaskowca.

Nawierzchnie kamienne z łupka, kostki granitowej, bazaltowej, porfiru, kostki brukowej.

Grille ogrodowe z łupka, granitu, piaskowca.

Tarasy, schody i posadzki z kamienia łupka, granitu.

Parapety kamienne z granitu, marmuru, piaskowca.

Blaty kuchenne z granitu, kwarcu.

Altany z kamienia

Kominki, Portale kominkowe

Ściany kamienne

Pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście, doświadczeni fachowcy – wybierz PROKAM

Oryginalne elewacje kamienne z granitu, piaskowca, łupka tatrzańskiego, grille ogrodowe, solidne nawierzchnie, ogrodzenia służące przez dziesiątki lat – to tylko część z inwestycji, które możemy dla Ciebie wykonać. W ramach naszych usług wyróżniamy się kompleksowym podejściem – począwszy od wyboru, przez obróbkę kamienia, kończąc na wykorzystaniu materiału bezpośrednio na budowie.

Od 2011 roku tworzymy markę rozpoznawalną w całym kraju

Dzięki siedzibie w Warszawie jesteśmy w stanie z łatwością współpracować z Klientami z każdego zakątka Polski. We wszystkich zamówieniach dokładamy starań, aby spełniać nawet najbardziej wymagające życzenia związane z pracą. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem! Nastawiamy się na jakość i solidność, przez co wyceny przeprowadzamy indywidualnie. Takie podejście pozwala nam na regularny rozwój, a także dopasowywanie oferty do osobistych preferencji.

Sprawdzone surowce to klucz do końcowego sukcesu

W przeprowadzanych pracach bazujemy na kamieniach pochodzących z Polski, a także z całej Europy. Dzięki wieloletniej obecności w branży mamy stałych dostawców, którym ufamy. Mamy stuprocentową pewność, że ich towar z powodzeniem zostanie wykorzystany w Twoim projekcie – elewacji, nawierzchni kamiennej z kostki granitowej lub łupka czy ogrodzeniu kamiennym z granitu bądź piaskowca.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami już teraz – e-mailowo lub telefonicznie, a przekonasz się, że będzie to początek owocnego partnerstwa.